0212 489 40 80 info@otelbattaniyesi.com

Scotch Battaniye

Scotch Battaniye Fiyatları

Standart battaniyeler haricinde firmamız renkli scotch battaniyelerde üretmektedir. Bu battaniyelerimiz genellikle kış aylarında kullanım amacı dışında renkli görüntüsüylede odaya şık bir görüntü vermektedir. Scotch battaniyelerimiz akrilik dokumadır. Scotch battaniyeler farklı renklerde olabildiğinden stoklu bir battaniye değildir. Ancak farklı ebatlarda ve renklerde scotch battaniye üretimi yapılır. Battaniye fiyatlarımız farklı renk ve ebatlara göre değişkenlik göstermektedir. Daha detaylı bilgi için telefon numaramızdan ve mail adresimiz.

Scotch Battaniye Özellikleri

  • Kenarları biye/sireli veya overlok örülü battaniye üretimi de yapılmaktadır.
  • Scotch Battaniye Üretiminde Merinos yünleri ve P.Popilen elyaf karışımlı yaptığımız 5,5 Nm. İpliklerimiz ile desenlerini hazırlanır.
  • Dokuma bölümünde dokuması yapıldıktan sonra el emeği ile saçakları örülerek yıkama ve şardon bitiminde kalite kontrol sonrası hazır hale getirilir.
  • Üretmiş olduğumuz desenlerde çift taraflı dokumanın yanı sıra battaniyenin iki tarafını farklı desenli de üretebilmekteyiz.
  • Ekose Battaniye istediğiniz ebatta ve gramda seçmiş olduğunuz renk veya renklerde düz battaniye üretimi yapılabilmektedir.

Toptan Fiyat Formu

tr Turkish
X