0212 489 40 80 info@otelbattaniyesi.com

Hakkımızda

Üreticiden tüketiciye battaniyeler...

Nasıl Ulaşabilirim ?

İnternet sitelerimizin yanı sıra fabrikamızı yerinde görebilir, showroomdan beğendiğiniz ürünlerle ilgili fiyat alabilirsiniz.
Gerçek Battaniye Üreticisi

Firmamız

Sağlık ve Otel sektörünün ihtiyaçlarına yönelik hizmet sunan ve her zaman daha iyi hizmet verebilmek için kendini sürekli yenileyen Polat Tıbbi Tekstil; girişimci , yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 2005 yılında kurulmuştur. Bu web site Polat Tıbbi Tekstil firmasına bağlıdır.

Hikayemiz

Tarihçemiz

Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Polat Tıbbi Tekstil sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır. Zamanında ve uygun maliyetle satın alma hedefi ve teklif hazırlanmasından malzeme tedarikine kadar her türlü faaliyette kullandığı teknolojik olanaklarıyla yüksek hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.
Hizmette sürekliliği esas alarak sahip olduğumuz kalite kültürünü en üst seviyede tutarak ve büyük başarılara imza atarak gururla ilerlediğimiz yolda amacımız profesyonel kadromuz, deneyimlerimiz ile ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmaktır.

Referanslarımız

tr Turkish
X